Strafor Koli ile Her Mevsim Güvenli Kargolama

o Şimdi sipariş verirseniz ne zaman sizde olur :

Antrikot Kuru Et
Antrikot Kuru Et
Antrikot Kuru Et
Antrikot Kuru Et

Antrikot Kuru Et

Fiyat : ₺1.550,00(KDV Dahil)

Meşe ve gürgen odunları isi ile kurutulmuştur. Dana Antrikot eti kullanılmıştır.

Ürün Videosu için tıklayın..

Geleneksel Doğal Dedova Prsuta Antrikot Kuru Et

Yumuşak Kıvam ve Yağlı Kuru Et Lezzeti

 

En iyi dana antrikot etlerinin seçilip, meşe ve gürgen odunları dumanında kurutulmasıyla üretilir. Kurutma işlemi Boşnak geleneklerine göre yapılır. Hiçbir kıvam ve renk verici kimyasal kullanılmaz. Tamamen Doğal ve Geleneksel Antrikot Kuru Et'dir.

 

Antrikot etinin yağlı ve yumuşak kıvamı sayesinde iyi bir et deneyimi yaşarsınız. Tüm öğünlerinizde ve her çeşit sofrada tüketebilirsiniz. Antrikot kuru et atıştırmalık olarak tüketilebileceği gibi, kuru etli kurufasulye, kuru etli yumurta vb. gibi yemekleriniz için de harika bir seçenek olacaktır.

Kuru etin mutfağınızda daha uzun ömürlü olmasını isterseniz, baton ( dilimsiz ) satın almanızı tavsiye ederiz.

 

Spor yapıyorsanız ve vücudunuzu protein tozu gibi katkılı maddeler ile geliştirmek yerine daha doğal yollarla geliştirmek istiyorsanız kuru et tam size göre. Çünkü kuru et, protein içeren besinler arasında ilk sırada gelir. 100gr üründe ortalama 18gr protein bulunur. Protein bakımından zengin olan besin, size uzun vadede hacim ve kaliteli kas kütlesi yaratmanıza yardımcı olacak, hem keyfinizi yerine getirecek hem de günlük protein ihtiyacınızı karşılayacaktır.


Etlerimiz, islami usüllere uygun olarak kesilmektedir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR